About us - Team

Matt Rybansky

Matt Rybansky

I try to put some part of art into each of my photography so that I can make each moment to shine. Ladies and gentlemen, I am here for you and looking forward to our photo-cooperation!

Lukas Tobola

Lukáš Tobola

(Slovensky) "Milujem pri tejto práci rýchly strih a bláznivé videá, ktoré zachytávajú realitu a ľudom pripomínajú spomienky. Moju osobnú radosť pociťujem vtedy, ak si ľudia pozrú moje videá a sú z nich spokojní a majú z nich radosť."

Jan Trstensky

Ján Trstenský

(Slovensky) „Filmovaniu sa venujem 10 rokov, používam profi techniku, navštevujem kurzy filmovej školy, kde je mi lektorom režisér a scenárista STV pán Mgr. Ladislav Munk. Získané vedomosti využívam, aby Vaše video bolo skvele natočené,  zostrihané a prinieslo Vám príjemný zážitok pri jeho sledovaní.  Túto prácu mám rád.“

Jozko Zabojnik

Jožko Zábojník

(Slovensky) „Od jednoduchej webovej stránky až po zložitý projekt! Od konceptu až po vyslednú webovu stránku, to všetko s osobným prístupom, konzultáciami a garanciou kvality. Sledujem najnovšie trendy, a som nadšenec pre technológie. Moja práca ma baví a je mi koníčkom.

Peter Bucan

Peter Bučan

(Slovensky) „Teší ma, že sa mi podarilo spojiť moje záľuby s prácou, vďaka čomu teraz tvorím zaujímavé diela s obrovskou chuťou a nasadením. Snažím sa poradiť, ale hlavne vyhovieť každému klientovi, s ktorým spolupracujem a pozitívne ohlasy ma zatiaľ utvrdzujú v tom, že svoju prácu robím profesionálne, kvalitne a svedomito.